Kia Beylikdüzü Oto Servis Ve Hasar Onarım

    Güney Kore’nin bir başka dünyaca ünlü markası Kia, Türkiye’de de en çok satılan otomobillerden biridir. Özellikle binek ve SUV modelleri ilgi görür. 1944 yılında Seul’da kurulan markanın binek araçlarının yanı sıra ticari, otobüs ve kamyonet modelleri de bulunmaktadır.

    Günümüzde yaygın olarak kullanılan karayolu ulaşımı ile birlikte motorlu taşıtlar giderek hayatımızın merkezine oturdu. İnsanların kullandığı araçlar her ne kadar sorunsuz bir şekilde çalışsa da kullanımlarının ileri safhalarında bazı aksaklıklar ortaya çıkabilmekte. Özellikle parça yorulmalarından meydana gelen sorunların çözülmesinin yanı sıra meydana gelen kazalar sonucunda da birçok araç kendi servisine giderek tamir aşamasına girmektedir. Birçok araba markasının arasından adından söz ettirebilmeyi başaran bir firma da Kia’ dır. İstanbul’da Kia servisine gitmek isteyen kişilerin tercih edebilecekleri en iyi özel servislerden birisi de Üstün Oto Kia Beylikdüzü özel servisidir.

    Müşteri memnuniyeti ön planda

    Araçları ile sorun yaşayan müşterilerin ilk olarak merak ettikleri şey araçlarını kaç günün ardından teslim alabilecekleridir. Bu konuda özellikle hemen hemen her gün araç kullanması gereken kişiler ön plana çıkmaktadır. Yaşanacak bütün problemler konusunda müşterisini en az mağdur eden ve bu gibi aksaklıklar sonucunda en kısa sürede müşteriye araçlarını teslim eden Üstün Oto Kia servisi bütün müşterilerinin de beğenisini kısa süre içerisinde toplamayı başarmıştır.

Yaşanan sıkıntılar sonucunda veya yapılan kazalar sonucunda ortaya çıkan hasarların kısa süre içerisinde onarıldığı ve araçların kısa süre içerisinde müşteriye sorunsuz teslim edildiği bir servis olan Üstün Otomotiv Kia Beylikdüzü servisi kısa süre içerisinde servisler arasında çok yükseklere tırmanmayı başarmış bir servistir.
TSE 12047 Standartlarında Kia Tamir, Bakım ve Hasar Onarım
...

    1993-2004 yılları arasında kia yetkili servisi olan Üstün Oto, kazandığı kurumsal marka bilinci ile Kia özel servisi olarak da Kia araç kullanıcılarına daha uygun yedek parça ve servis hizmeti verme imkanına sahip oldu.

    Kusursuz bakım ve onarım Müşterilerin araç sorunlarının kısa bir süre içerisinde giderilip tekrar müşteriye verilmesinin yanında en önemli nokta ise teslim edilen araçların sorunlarının kusursuz bir şekilde giderilmesidir. Araçlarını Üstün Otomotiv Kia Beylikdüzü servisine götürüp bakım yaptıran veya araçlarında oluşan sorunların giderilmesi için araçlarını servise götüren bütün kişiler herhangi bir sorun yaşamadan, memnun bir şekilde araçlarını kısa sürede geri almaktadırlar.

Kia Sorento Hasar Onarım