Oto Kurtarıcı

  • Oto Kurtarıcı Üstün Otomotiv, İstanbul Beylikdüzü’ nde binek ve ticari araç sahiplerine araçlarının bir noktadan diğer bir noktaya güvenli ve garantili taşıma hizmeti sunmaktadır. Oto Kurtarıcı sektöründeki hizmetimizin kalitesi, 1968 yılından günümüze kadar ulaşan süreçte otomotiv sektöründe ki tecrübemiz bulunmaktadır.
beylikdüzü Oto Kurtarıcı
Üstün Oto Kurtarıcı
  • Misyonumuz; Üstün Oto Kurtarıcı olarak, İstanbul Beylikdüzü’ nde şahıs ve şirket müşterilerimizin arızalanan ya da hasar gören araçlarına günün 24 saati haftanın 7 günü hizmet edebilme prensibi ile hareket etmektir.
  • Oto kurtarıcı hizmetimiz sizin olası bir ihtiyaç anınızda bizlere ulaşmasıyla başlar ve ilk etapta aracınızın bulunduğu noktadan güvenli bir şekilde kurtarıcıya yüklenip dilediğiniz noktaya teslim edilmesiyle devam eder. Teslim noktasına ulaşıldığında, ekip arkadaşlarımız sizleri aracın teslim noktasına güvenli bir şekilde bırakıldığı hususunda haberdar ederler ve ancak araç güvenli bir şekilde teslim noktasında indirildikten sonra görevlerini bitişmiş olurlar.
  • Amacımız; müşterilerimizin işimizi hakkıyla yaptığımıza razı olmaları ve tek seferlik değil, ihtiyaç anında her zaman Oto Kurtarıcı olarak yanlarında olduğumuz hissini verebilmektir.
Oto Kurtarıcı
  • Oto kurtarıcı hizmeti, genel anlamda bölgesel bir hizmet olup ihtiyaç anında müşteriye en yakın noktada olmak zorunda olduğumuzun farkında olarak İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakasında da müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket edebilecek sistem organizasyonuna sahibiz. Oto kurtarıcı hizmetimiz dört mevsim yol şartlarında aracınızın güvenli bir şekilde taşınması esasına göre yapılandırılmıştır.
Oto Kurtarıcı
  • Aracınız istanbul’un herhangi bir noktasında arıza veya kaza durumunda sürüşe engel oluşturduğunda Üstün Oto Kurtarıcı olarak bir telefonunuzla olay yerinden aracınız güvenli bir şekilde alınır ve dilediğiniz noktaya teslim edilir.

  • Oto servis sektöründeki uzun yılların getirdiği tecrübe bizlere, araç sahiplerinin, aracın kurtarıcıya bindirilmesinden teslim noktasına kadar olan süreçte sürekli irtibat halinde olunması gerektiğini göstermiştir.

  • Oto kurtarıcı hizmetini, otomotiv sektöründe ki müşteri hizmet halkalarından bir olarak gören Üstün Oto, karayolları taşıma kanununa uygun olarak araçlarında K1 yetki belgesi bulundurmaktadır ve oto kurtarıcı hizmetini kanuni usul ve esaslara göre yapmaktadır.
  • Üstün Otomotiv Yetki Belgesi