Renault Beylikdüzü Oto Servis Ve Hasar Onarım

    Türkiye olarak ülkemiz genelinde en çok kullandığımız ulaşım araçları otomobillerdir. Otomobillerin hayatımızdaki yeri oldukça fazla olması ile birlikte meydana gelen sorunlarda oldukça fazla olmaktadır. Kullanılan araçların içerisinde bulunan birçok parça zamanla kendiliğinden deformasyona uğrar ve yorulur. Yorulan parçaların yerlerine yeni parçaların takılması ise alınabilecek en doğru önlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülke genelinde kullanılan birçok otomobil markası bulunmaktadır.

    Bu otomobil markalarından ilk olarak göze çarpanlardan birisi de Renault’tur. Marka olarak adından söz ettiren ve birçok kullanıcısı bulunan Renault’un doğal olarak birçok servisi de bulunmaktadır. Otomobillerin içerisinde bulunan parçaların zamanla deforme olması ya da meydana gelen bir kaza sonucunda otomobilin büyük bir kısmının deforme olması olası bir servis ziyaretini zorunlu kılmaktadır. Renault’ un ülke çapında birçok servisi bulunmasının yanı sıra nüfus bakımından en büyük il olan İstanbul’da oldukça fazla servisi bulunmaktadır. Fakat bu servislerden birisi daha fazla ön plana çıkmaktadır. Renault Beylikdüzü servisi İstanbul genelinde birçok araç kullanıcısının tercihi olarak adından söz ettiren bir servis haline gelmiştir. Birçok insanın tercih etmesinin en önemli nedenlerinden birisi ise müşteri memnuniyetinin oldukça üst seviyelerde bulunmasıdır.

TSE 12047 Standartlarında Renault Tamir, Bakım ve Hasar Onarım
...

    Uzun süre beklemek gibi bir dert yok Servise giden birçok otomobil sahibinin en nefret ettiği durumlardan birisi de uzun süre beklemektir. Hasar durumuna göre kişilere belirli bir süre verilir ve araçlarının bu süre içerisinde onarılacağını ve tekrar geri teslim edileceği kişilere bildirilir. Fakat hasarın artması ya da serviste bulunan araç sayısının fazla olması gibi durumlarda kişiler çok uzun bir süreçle karşı karşıya gelebilmektedirler. Bu durum araçları ile birlikte işe gidip gelen veya işlerini araçları ile birlikte gerçekleştiren kişiler için büyük bir olumsuzluktur. Fakat Renault Beylikdüzü servisinde kişiler araçlarını en kısa süre içerisinde teslim alabilmektedirler. Bu sayede kişiler hem araçlarından hem de işlerinden uzun süre ayrı kalmamaktadırlar. İstanbul Beylikdüzü’nde Renault servisine gidecek olan kişiler bu bölgede bulunan Üstün Otomotiv’i tercih ederek işlerini kolaylıkla halledebilirler. Müşterilerin servisten mutlu bir şekilde ayrılması sonucunda Renault ailesi her geçen gün artmaktadır.

Renault Clio-3 Hasar Onarım