Skoda Beylikdüzü Oto Servis Ve Hasar Onarım

    Çek otomobil markası olan Skoda günümüzde Alman Volkswagen grubu tarafından ortaklık kurulmuştur. İlk önceleri bisiklet markası olarak kurulan Skoda’nın 100 yılı aşkın bir tarihi vardır. Türkiye’de son yıllarda çok satılan binek araçlarından biri olmuştur.

    Oluşan deformasyonlar kolayca gideriliyor

    Skoda Beylikdüzü servisi tarafından müşterilerin yaşadığı problemler konusunda tamamen çözüm aranmaya çalışılmaktadır. Servise getirilen araçlara uygulanan bakımlar oldukça hızlı olduğu gibi ufacık bir sorun bile kalmamasına özen gösterilerek müşterilere araçları teslim edilmektedir. Araçlar müşteriden teslim alındığından itibaren fazla zaman geçmeden yapılması gereken işlemler başlatılır ve en kısa sürede aracın geri teslim edilmesi hedeflenir. Bunun sonucunda araçlarına uygulanan bakımın kısa sürdüğünü ve araçta herhangi bir hatanın kalmadığını gören müşteriler servisten memnun ve güler yüzlü bir şekilde ayrılır. Bütün bu çalışmalar neticesinde müşterinin işlerinin aksamaması ve araçların kısa süre içerisinde tam anlamda bakım/onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi hem servis için hem de müşteri için büyük bir avantaj olarak nitelendirilmektedir.

TSE 12047 Standartlarında Skoda Tamir, Bakım ve Hasar Onarım
...

    Dünya genelinde gelişen otomotiv teknolojisi ile birlikte birçok marka ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu markaların arasından öne çıkan bir marka da Skoda olarak karşımıza çıkmaktadır. Skoda kısa bir süre içerisinde Türkiye piyasasına girerek adından söz ettiren bir marka olmuştur. Özellikle insanların konfor ve güzel görünüm aradıklarını bilerek araçlarını şekillendirmeye özen gösteren Skoda bütün bu çabalarının karşılığını da araçlarının çokça tercih edilmesi ile birlikte almaktadır. Araçlarının çokça tercih edilmesi ve faaliyette olan araç sayısının çok olması sonucunda Skoda servislerinde olan artış da göze çarpmıştır. Bu artış ile birlikte Türkiye’nin hemen hemen her yerinde Skoda servisleri açılarak müşterilere hizmet verilmeye başlanmıştır. İstanbul’da açılıp müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu ve en çok tercih edilen servis olması ile birlikte Beylikdüzü servisi bütün dikkatleri üzerine toplamıştır. Araç satışlarında insanlara verilebilecek en düşük fiyatı vererek memnun etmeye çalışan ve herhangi bir arıza veya bakım durumunda müşterileri ile çok sıcakkanlı bir şekilde ilgilenen Skoda Beylikdüzü servisi İstanbul içerisinde en çok tercih edilen Skoda servisi olarak göze çarpıyor.